| Summer5505 a întrebat:

Buna happy
Vreau sa imi cumpar o tableta si nu prea sunt hotarata.
Voi ce tablete aveti si cati au costat?

6 răspunsuri:
| tesss a răspuns:

Am un ipad mini e foarte bun dar vezi ca trebuie sa ai router nu are unde sa bagi un sim cu internet asta e dezavantajul se incarca foarte rapid costa in jur de 22 milioane acum depinde pana ce pret vrei sa ajungi

| al3xander a răspuns:

Eu am de 1 an si ceva un Samsung galaxy tab 2 7.0 p3110. sunt foarte multumit de el (mai ales de GPS-ul de la el) doar ca imi pare ca mi-am luat modelul doar cu WiFi (acum imi dau seama ca as fi avut nevoie si de internet 3G pe el). a costat 200 de euro atunci (era la oferta) si acum am vazut ca este in jur de 180.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la orice magazin RCS-RDS ( Digi mobil ) si sa iti faciun abonament de 10 RON si primesti 5 GB si iti alegi si o tableta performanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Dennis2001loki1973 a răspuns:

Depinde de bugetul tau. Eu mi-am luat un Nexus 7 la 200 euro si ruleaza fara lag orice joc si poti face orice cu ea. Singurele dezavantaje ale tabletei sunt lipsa de slot sd si lipsa camerei spate in rest e ok.