| cookie09 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon samsung cu touch screen. am unul doar ca mi s-a zgariat foarte tare ecranul asa ca m.am hotarat sa il schimb. problema e ca nu am nicio idee ce model sa imi i.au. puteti sa ma ajutati? big grin fundita love struck (as dori sa aiba peste 3 magapixelibatting eyelashes )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de ce buget ai...
Cu in jur de 750 de lei iti poti lua un Samsung s-7550(blue earth).
Este singurul telefon cu celule fotovoltaice de la Samsung, lucru ce se poate dovedi util in cazul in care ramai fara baterie intr-un loc izolat dar ai totusi parte de cateva raze de soare care se te scoata din belea pentru cateva minute.Eu unul il gasesc un telefon interesant, are cam toate lucrurile pe care le-ai dori in ziua de azi:wireless, camera de 3, 12, un ecran touch capacitive care raspunde foarte bine la comenzi, baterie care tine destul de mult + un aspect foarte fain dat si de culoarea albastra(app. il gasesti doar pe culoarea albastra).
Daca am reusit sa iti starnesc curiozitatea, go google it si afla mai multe detalii.
Bafta!
P. S. - sa te interesezi si de functia eco-walk, telefonul se vrea a fi foarte friendly environmental.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici unul bun SAMSUNG S5230 RED LA FLEUR http://www.officegsm.ro/SAMSUNG-S5230-RED-LA-FLEUR-c-p5445.htm
sau aici http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-s5230w_star_wifi-2625 are WI-FI deci ai internet MOKKA unde sunt zone wireless! Succes!

| Intruder19 a răspuns:

Daca ai bani recomand Samsung Galaxy S

| xD a răspuns:

Asta: http://bit.ly/gTAOsU saaau asta: http://bit.ly/eVd7T3.

Al doilea are si dual sim. :D

| mdany a răspuns:

Buna.Iti recomand Samsung S5230.Are camera de 3. 2 mpx.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai vrea sa ne cunoastem si pe urma cumparam ce vrei tu si ce iti pofteste inimioara big grin

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Am eu telefonul: Samsunt gts5560i. E foarte foarte bun! Are camera de 5 megapixeli. Are 3 ing! E suuuper! Si e doar 450-500 lei!