| PinkPanther a întrebat:

Buna vreau sa imi cupar un ebook reader, deoarece citesc destul de mult, am nevoie sa citesc multe carti care se gasesc in format electronic si nu meritaa sa le printez asa ca un ebook reader ar fi ideal.
Ce model mi-ati recomanda? Avand in vedere ca multe carti sunt in format pdf si din cate stiu multe readere au probleme cu afisarea pdf-urilor. E deranjant sa citesti cu zoom, presupun ca exista readere care pot sa aranjeze textul in pagina sau convertoare. Si as vrea un model care sa permita si notatii pe text. Am cautat pe diferite siteuri, dar nu sunt date toate detaliile care ma intereseaza.

2 răspunsuri:
| PinkPanther explică:

Am uitat sa mentionez sa nu fie mai scumpe de 600 ron

| ticataca a răspuns:

Eu ti l-as recomanda pe acesta: http://bit.ly/1eKw3tI Desi are ecranul putin mai mic, are in rest tot ce ai nevoie. Si costa si sub 400 de lei...