| FazekasErvin a întrebat:

Bună vreau să îmi fac un vlog va rog să îmi dați idei despre ce aș putea face

Răspuns Câştigător
| elfics a răspuns:

Vorbeste despre un subiect la care te pricepi cel mai bine. Sau poti sa iei si sa vorbesti despre ceva ce intereseaza pe toata lumea, stii? Un subiect de interes comun pentru majoritatea oamenilor. Gen: Ce gandesc baietii, sau chestii despre cum sa te descurci la scoala etc. Bafta!

3 răspunsuri:
| buhu a răspuns:

Ai putea face niste provocari! Sau ai putea face un scurt-metraj, sau niste trucuri magice explicate sau citeste comentariile abonatilor! sau da-ti pe spate prietenii si fa un truc matematic si farse la telefon, orice este posibil! big grin Succes! AA si as vrea sa vad canalul tau, daca mi-l poti lasa! Iti aduc si cativa abonati daca mi-l dai! big grin happywinking

| Messi_Robert_2000 a răspuns:

Manele in viata reala

| Alisia14 a răspuns:

Despre adevar si provocare