| horyxyz98 a întrebat:

Vreau sa imi iau FIFA 09 si vreau sa stiu daca o sa imi mearga. Procesoru e Intel core 2, 53 MHz, Memorie DDR II 256 MB 533MHz, placa video e 256 Mb, Nvidia GEforce FX 5

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si vezi daca merge:
PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta!

3 răspunsuri:
| bLoOd_8500 a răspuns:

Merge

| Cojo_4626 a răspuns:

Merge sigurwinking