| dodo1530 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop nou. Mi-au atras atentia noile laptopuri convertibile in tablete, dar nu prea stiu ce sa cred despre ele. Am nevoie de un laptop care sa ma tina, dar pentru mine conteaza f mult si cum arata (materialul din care e facut, grosimea, etc) Ce imi sugerati si ce credeti despre noile modele aparute? (pretul nu e neaparat un criteriu) Funda pentru cea/cele mai buna/e sugestii sau pareri!
Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DDQHQBBBM/ eu am asa ceva si sunt foarte multumit este din metal nu din plastic eu personal il recomand cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! daca vrei sa folosesti laptop pentru jocuri ia-ti gandul de la asta, pentru ca ca nu au placa video, doar integrata foarte proasta pentru jocuri gen gta 4, laptopurile sunt facute pentru a fi portabile,pentru a le duce in calatori,excursi, unde ai treaba, net muzica filme, nimic mai mult, iti recomand desktop pc.Bafta