| Ezic a întrebat:

Buna, vreau sa imi iau un ps4 slim de 500gb ce ziceti merita tinand cont ca e 1.350 lei

6 răspunsuri:
| XSuperGamerHD a răspuns:

Da, merita, banuiesc ca l-ai luat de pe eMAG.

| zurghii a răspuns:

Pai, o sa il cumperi, dupa care o sa ai nevoie de jocuri, o sa trebuiasca sa platesti un abonament pentru multiplayer lunar/anual si de la cei 1350 lei treci de 2000-2500. Mai bine strangi banuti si iti iei un PC, cu 3000 de lei iti poti face un PC care sa iti duca aproape toate jocurile noi in peste 60FPS 1080p.

| NHazar a răspuns:

In locul tau mi.as lua de pe olx sau marketplace pe Facebook un ps4 cu 5 jocuri si 2 manete la 1000 lei.

| Goete a răspuns:

Daca vrei, merita.
Sau poti sa iei mai ieftin ceva ce nu vrei, ce ti se pare mai bine?

| CM7YRE a răspuns:

Pot sa-ti spun doar ca 1350 e "ok" http://bit.ly/2GiRB8D avand in vedere ca e vandut de eMAG nu prin parteneri, si ca mai jos (nou) de 1250 cel mai probabil nu-l gasesti. Daca ai bani sa investesti in jocuri pe parcurs (sau sa-l modezi) poti spune ca un ps4/xbox merita, pentru ca nu-ti faci griji daca iti ruleaza jocul x/y.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Daca nu ti neaparat sa-ti iei PS4 si ai si optiunea de a-ti lua Xbox, iti recomand mai bine sa iei Xbox cu 1TB, joc fortnite si costa 1089 lei
http://bit.ly/2Bu9cGD