| valytza a întrebat:

as vrea si eu sfatul cuiva... vreau sa imi iau un telefon Alcatel ot-991 si nu stiu cat de tare si clar se aude difuzorul cand asucult muzica daca aveti acest telefon sau vreo cunostinta care? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-ti ei Alcatel deoarece si iubita mea si-a cumparat si se aude foarete incet si e si prost findca dupa 2 zile de cand la loat l-a scapat si s-a facut praf...

| valytza explică (pentru InTeReSsUl04444):

TOT OT-991 si-a luat?

| valytza explică (pentru InTeReSsUl04444):

MS mult asa o sa fac:*winking

6 răspunsuri:
| Sirian_Alin_1994 a răspuns:

Am o problema cu telefonul asta: nu se mai aude la el, nici muzica nici cand primesc apeluri...NIMIC! care ma puteti ajuta va rog sa o faceti. Multumesc anticipat

| valytza explică (pentru Sirian_Alin_1994):

Sfatul meu ar fi sa te duci service cu el si sa il repari