| dadaaaaa a întrebat:

Vreau un Samsung Corby Roz. Ce parere aveti? Stiu ca, camera esti micuta de numai 2 megapixeli, dar nu vreau neaparat telefon pentru camera deoarece am aparat foto pentru poze. Cei care il au, va rog spuneti-mi ce credeti despre el, regretati ca l`ati cumparat? Cat tine bateria? Muzica se aude tare si clar?

63 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

In general este un telefon dragut, dar are si puncte slabe, cum ar fi touch-ul nu e mereu precis si nu functioneaza mereu asa cum ar trebui.In concluzie -daca vrei mult un telefon touch screen atunci cumpara-l, insa daca esti mereu pe telefon si trebuie sa apelezi rapid sau sa trimiti repede mesaje mai bine te gindesti de doua ori inainte sa-l cumperi.

| Slavic a răspuns:

O varianta foarte buna!

| fevrier a răspuns:

Bateria pe mine mă ţine în jur de 4-5 zile, depinde de cât de mult îl butonez.
Pozele ies cât de cât bine, deşi nu prea mă interesează, am aparat foto.
Muzica se aude surprinzător de clar şi tare, şi la căşti, şi la difuzor.
Când sună, nu ai cum să nu-l auzi şi are vibraţii "puternice".
Ceea ce îmi place cel mai mult la el este însă dicţionarul pe care îl are în limba engleză, foarte folositor.
Are tot ce îi trebuie unui telefon.
Nu regret deloc că l-am cumpărat, chiar este mult mai "mişto" decât mă aşteptam.
Acum tu decizi, eu zic că merită.

| sweety_1169 a răspuns:

Il am eu pe roz e foarte dragut si usor de folosit, pozele nu ies prea clare dar in rest e f ok si are multe aplicatii pentru internet, nu regret ca l am luat pentru ca il adorlove struck

| marga09 a răspuns:

Cu cat l-ai luat?

| dadaaaaa explică:

@ioana
mi-as dori sa aiba 3 mp camera!
uite aici -> http://www.compari.ro/......sului.html

| dadaaaaa explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! Ieri l`am cumparat! Mai am o problema nu gasesc cardu in telefon.Adica l`am introdus si nu stiu unde sa intru in el big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit acum 4 zile un Samsung corby el pe roz. are si 3 fete de schimb. mie personal chiar imi place...nu sunt de acord cu costy care zice ca touch-ul nu functioneaza cu precizie chiar foarte precis si nu trebuie sa apesi de loc. are fosrte multe obtiuni muzica se aude excelent si bateria in standby tine 6 -7 zile dar in primele zile cu siguranta o sa o consumi intr'o zi ca sa stai sa descoperi toate celelaughing. ti-l recomand.eu sunt foarte multumita de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e super am si eu pe roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand tuturor acest mobil! E super, bateria dureaza mult, si nu regret ca l-am luat! Muzica se aude foarte bine! Are si radio! Daca iti iei roz, iti vor da o carcasa neagra si una roz, cu alt model! Eu il recomand toturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am samsung corby roz de aproximativ o saptamama.nu regret ca l-am cumparat.camera chiar daca este mica este f buna.telefonul are 3 catcase. una in culooare pe care ai vrut-o, una neagra si una cu buline. are memorie mare chiar si fara card...singurul lucru pe care il regret este ca nu mi-am luat alta culoare, dupa un timp rozul se cam sterge, nu mi s-a intamplat mie dar am vazut la o prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super misto telefonul si eu zic sa ti-l cumperi tach-ul merge super bine si mai ales nu se blocheraza la orice apasare pe ecaram muzica merge super bine este clara si tare pozele ies destul de bine dar nu cred ca il vrei neaparat pentru camera cam atat merita sa il iei este foarte practic si la indemana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da muzica se aude forte bine.am si eu o intrebare.Are si,, blutooth,, sau infrarosu?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vasd samsung j770

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda nu regret e ok telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune cineva cum arata a treia carcasa la cel roz? Si mie imi place foarte mult...cred ca o sa mi-l cumpar.Nu stiti cam la ce pret e pe orange?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi l-am cumparat si eu, sincer, mi se pare super, iar referitor la camera, mie mi se par ok pozele, chiar mai ok decat ma asteptam! muzica se aude tare, iar a 3-a carcasa e tot roz, doar ca are ca model, niste buline de diferite dimensiuni, si diferite nuante de roz.pretul... eu am dat intre 490 si 500 ron pe el, nu mai stiu exact ca am mai cumparat si card pentru el, si o alta husa, deoarece originala(cea a telefonului) nu prea imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un telefon la fel si e ieftin cam 344 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby este un tel super
se aude foarte clar
si nu regret ca l-am
cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa asa ee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma gandesc sa imi cumpara! e super e fintuz pentru noi fetele...chiar e dragut si micuta si putem spune ca pretul este foarte avantajos...eu o sa imi iau in curand si o sa va tin la informati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un samsung corby roz si sa nu coste prea mult max. 3 milioane vreau sa aiba camera foto, video, jocuri si muzica smechera si cat tine bateria, apropo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sony ericsson c905 si e cel mai tare telefon.Corby am avut dar mi s-a stricat dupa ce mi-a cazut prima oara din buzunar.Nu il voi mai vrea, nici daca ar fi pe gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria nu tine deloc mult! eu zic ca dai cu banii pe fereastra dar ca frumusete este bun! dar ca tehnologie nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am samsung corby de fapt este al tatalui meu! dar mi-la dat cateva zile, acest telefon are camera video, memorie foarte mare si fara card dar mie nu imi prea tinmplu azi dimineata l-am eincarcata iar dupa 2 ore la scoala deja avea bateria de 2 liniiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu regret deloc ca l-am cumparat.Il am tot pe roz. Pentru mine e supar misto.Eu l-am cumparat cu 150 lei pe abonament, fara abonament e 600-650lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa imi cumpar si eu un samsung corby, pe roz, am inteles de la cineva ca e f prost si daca il scapi jo se strica f repede...Cine il are as vrea sa imi spuna daca e asa si daca e bun teloefonul...ca sa nu fac vreo greseala