| doraz a întrebat:

Buna,
Vreau sa intreb de o husa pentru iPhone pe Okazii si vanzatorul spune sa intreb pe forum, insa forumul nu apare:))
Aveti idee cum pot contacta vanzatorul?
http://www.okazii.ro/......a126011991

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Situatia stocului produsului "Husa protectie Griffin Survivor cu suport curea Black pentru iPhone 4" a fost verificata pentru dumneavoastra de catre Echipa de Asistenta Clienti Okazii.ro. In acest moment, articolul dorit este disponibil, iar comanda poate fi plasata cu succes.

Pentru a cumpara produse de pe site-ul Okazii.ro, este necesar sa va inregistrati pe Okazii.ro. http://www.okazii.ro/cont/creare/. Dupa crearea contului, in pagina produsului pe care il doriti veti avea optiunea "Cumpara acum" pentru a plasa o comanda.

Recomandam tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzătorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit, se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro si ii asigura pe cumparatori de primirea produsului corespunzator sau de returul sumei de bani achitata.

De asemenea, puteti plasa comanda dumneavoastra si telefonic la numarul 0374187888 de luni pana sambata intre orele 9:00- 21:00. Avem rugamintea de a cunoaste numarul articolului pe care doriti sa il cumparati, acesta se afla in partea stanga a paginii, sub poza.

In cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site sau daca aveti nelamuriri, va puteti adresa si colegilor din cadrul echipei de Asistenta Clienti Okazii.ro pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944.

O zi frumoasa,
Okazii.ro

1 răspuns:
| fantomel10 a răspuns:

Intri pe link ul de magazin, iti faci cont iar apoi trebuie sa apara intormatii de contact.ii suni si le ceri detalii despre produsul care t intereseaza happy!