| Demonakita a întrebat:

Vreau sa joc League of Legends si imi cere la placa video pixel sheard 2.0...mi-ar merge LOL daca o sa am pixel sheard 5.0 pe placa video? Primul raspuns FundaVOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Am testat pe pc-ul meu si merge, spor la joaca.

3 răspunsuri:
| 50deBANI a răspuns:

Da

| Coca_Matei_Dragos_1985 a răspuns:

Da, sigur o sa-ti mearga, jocu este foarte fain, distractiv si se vede ca a fost facut de niste oameni inteligenti. Spune-mi daca vrei un cont de lvl 11 sau 6, am eu si ti-l dau cu placere pe unul dintre ele pentru ca nu imi mai trebuie, am cont de 30, bafta

| DACristian a răspuns:

"shader"si da iti va merge