| sonia7026 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar telefon si vreau sugestii de la voi! mersi :*:*

4 răspunsuri:
| freeze90 a răspuns:

Poi depinde ce telefon vrei, la abonament, la liber, smartphone, sa te tina bateria, ce gusturi ai?

| TCosmin a răspuns:

Asta depinde mai mult de tine.Eu am Samsung s5230 nu e scump. Daca iti place cel mai bun telefon alege iphone 4.Parerea mea.

| andreidiaconescu a răspuns:

Pai cei doi ti-au dat exemple proaste mai ales iphone 4 care eu te rog sa nu faci risipa de bani daca ai bani ia-ti Samsung galaxy 2 daca nu galaxy unu sau mini oriii HTC wildfire sau ceva ce ti se potriveste dar iphone 4 nu.Varul meu lucreaza la Vodafone ca vanzator si a zis ca a avut reclamatii la greu