| SuzySweet a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon...si nu stiu ce fel de telefon. Sa fie touchscreen, si sa il pot gasi pana la 1200 lei pe eMAG! Recomandati-mi un telefon bun, de care aveti si voi!

5 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Sincer nu exista telefoane bune pentru ca toate se strica din pacate. Bune sunt samsungurile, Sony xperia, LG, Nokia. Succes.

| SuzySweet explică (pentru Ruxandra15):

Daa...din pacate se strica...Eu m-am gandit sa-mi iau s4 mini dar o prietena cunoaste pe cineva care avea un s4mini si a mers f. greu toutch-ul dupa vreo 3 lunisad

| Ruxandra15 a răspuns (pentru SuzySweet):

Toutch-ul va merge greu dupa 3 luni cam la toate telefoanele. Eu recomand qwerty eu am doua telefoane un Nokia asa 201 qwerty si un Samsung star 3. Nokia am de 2 ani si Samsung de 3 luni si deja merge greu

| sisi6535 a răspuns:

Samsung galaxy S3 mini