| NeverSayNever a întrebat:

Vreau sa-mi schimb adresa de email de pe contul de facebook.Este posibil? Cum? multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexandra505 a răspuns:

Desigur. Intri pe facebook, intri la setarile contului, setarile generale ale contului si ii dai pe editati. Mai departe te descurci singura.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=email&view Adaugi o adresa noua de mail, o confirmi iar dupa o setezi ca adresa e-mail primara iar adresa veche o poti sterge daca doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Contul meu>Setarile contului> email si dai edit.
Te pup!

| HaKa93 a răspuns:

In setari -> account settings

| Geniuss a răspuns:

Simplu da-mi add la id seargs_one si iti explic pas cu pas big grin funda

| LuFacs a răspuns:

In coltul din dreaptra sus intri in setarile contului si editezi adresa de email principala.Adaugi alta adresa si o pui in locul celeilalte.