| Kaby898 a întrebat:

Buna,vreau sa postez niste melodii pe Youtube....si e nevoie de Movie Maker,l-am downloadat insa nu functioneaza.M-am gandit ca poate e din cauza ca am notebook,daca ma puteti ajuta cu o alta aplicatie(gratuita)okey, mersii.

2 răspunsuri:
| valent1np a răspuns:

Faptul ca ai notebook nu influenteaza cu nimic windows movie maker. El este integrat pe Windows XP, daca ai Windows 7 sau Windows 8 poti sa-l descarci de aici :

http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download

| Kaby898 explică (pentru valent1np):

L-am instalat, dar nu ma lasa sa-l folosesc :\