| Trucker5 a întrebat:

vreau sa trimit un colet cu un telefon din cluj la la Timisoara. am vorbit cu destinatarul si ne-am inteles sa il timit prin fan curier. dor ca nu stiu cum sa procedez. sa merg la ei la sediu cu coletul sau sa ii sun sa vina la domiciliul meu? si imi dau ei gratuit un cod prin care sa pot urmari coletul? mentionez ca plata transportului o va face destinatarul. cum trebuie sa procedez? mersi

1 răspuns:
| justyoung9 a răspuns:

Ii suni sau intri pe fancourier.ro,si vin ei la tine acasa, preiau coletul, iti dau un nr de urmarire si il expediaza