| ShadowsFear a întrebat:

Deci vreau sa trimit maine un colet prin cargus si vreau sa comand curier sa vina la usa sa preia produsul, intrebarea mea este cum trebuie sa il impachetez... daca il dau asa cum e il impacheteaza ei sau ce se intampla? Mentionez ca coletul are cam 500g si este de marimea unei carti.

1 răspuns:
| ReviewLand a răspuns:

Din cate stiu, trebuie sa vada si ei ce trimiti, in ce stadiu e. E si mult mai ok asa pentru tine. Il pregatesti intr-o cutie si il sigilezi de fata cu curierul, sau sa-l sigileze el cu scotch-ul lor (cargus). Sporwinking