| aishastefi8 a întrebat:

Vreau si eu sa fac un clip cu poze pentru ziua unei prietene dar vreau sa fie online, nu sa il descarc pe laptop...Stiti vreun site? Inafara de magisto.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Si pe youtube merge sa il faci...te duci si selectezi pozele si iti fac ei videoclipul. Sau poti sa incerci cu movie maker pe care il ai preinstalat in pc.

| fatahippie a răspuns (pentru ChrissD):

Nu pe toate pc-urile e preinstalat, de ex. pe al meu nu era. dar ce-i derept merge bine si e usor de folosit

| aishastefi8 explică (pentru fatahippie):

Da,nici nu mine nu era instalat si am incercat mai devreme dar antivirusul ma alarma ca detecteaza ceva...

| aishastefi8 explică (pentru ChrissD):

Multumesc! Chiar nu stiam ca pot face pe youtube si e mult mai simplu decat pe Windows Movie Maker big grin