| LoveisLouder44 a întrebat:

Vreau si eu sa instalez Vista. Are ceva? Adica o sa imi pierd pozele? Messenger, Google si celelalte? Este bun Vista? (am windows xp).

Răspuns Câştigător
| Sandu3 a răspuns:

Nu instala Windows Vista sub nici o forma! E cea mai proasta versiune de Windows din cate exista. Windows 7 e cel mai folosit in lume la ora actuala.Eu il am de 2 ani si merge neasteptat de bine. Daca ai laptop sau desktop mai nou poti pune chiar Windows 8.Totusi iti recomand Windows 7, dar sub nici o forma nu pune Vista.E recunoscut ca fiind cu probleme.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune wind 7, vista a fost un rateu. Si da tot ce ai pe partitia unde ai windows ul instalat se pierde, precum si toate programele instalate

| K0sti a răspuns:

Tot ce e pe partia cu windows dispare! Asa ca inainte iti salvezi ce ai acolo pe partitia cealalta! Nu pune Vista!