| RazvanGandalf94 a întrebat:

Buna, vreau si eu sa pun pe Facebook ca am intrat la liceul X, dar cand dau pe "salveaza modificarile" imi spune "A apărut o eroare la salvarea modificărilor din profilul tău. Te rugăm să încerci din nou." Va rog ajutati-ma,

1 răspuns:
| tehno125482 a răspuns:

Reincearca sa postezi. daca nu merge iesi din aplicatie reintra si incarca sa postezi iar. daca tot nu merge inchide telefonul redeschidel intra pe Facebook si reincearca sa postezi. daca iar nu merge delogheazate si relogheazate de pe Facebook. apoi reinceraca sa postezi.