| Madalina a întrebat:

Zilele trecute mi-am activat netul pe telefon nokia 1680[orange] si nu imi merge.Telefonul e din Italia. Ce pot face ca sa-mi mearga?sad. Dau fundita.plss helpsad

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Si eu am acelasi tip de telefon
Dar la mine merge netul
Intra la,, web'' si dupa aia mergeti la adresa
funda?

pa, pa

| LucianGabriel a răspuns:

Iti trebuie setarile si inca ceva nu prea conteaza de pe unde este telefonul iti trebuiesc setari pe care le activezi.Foarte simplu

| kytty a răspuns:

Bunahappy

pai, daca ai acesteptat 24 de ore (de la confirmarea cererii) si netul inca nu merge, incearca sa vorbesti cu un operator orange.asa el iti poate explica ce s-a intamplat si de ce nu iti functioneaza internetul

sper ca te-am ajutathappy

| adi4ever a răspuns:

Du-te prin setari si trebuie sa fie undeva orange wap
si undeva internet pe mobil si bifezi internet pe mobil iti descarci mini opera si gata