| AlinM7 a întrebat:

A apasat fratemiu cel mic pe toate tastele laptop-ului si de atunci imi are scrisul BOLD si ITALIC pe Google Chorme, Y! M si alte programe... N-am gasit niciunde pe internet cum sa rezolv. Daca cineva ma poate ajuta, dau funda!

1 răspuns:
| cosminX a răspuns:

Pentru fonturile din Mozilla apesi tasta "alt" ca sa vezi meniul "Tools". Mergi la option si in fereastra de optiuni ai un meniu "Content". La mijlocul ferestrei ai "Fonts...". Default este "Times new roman" size 16. Poti modifica in ce vrei, sa aplici modificarile si apoi sa revii la setarile default.