| PainTech a răspuns:

Si consumul coolerului este relevant pentru alegerea unei surse.

In orice caz, sursa e suficient de puternica ( totusi nu are certificare 80+, asta ma ingrijoreaza putin ).

Restul componentelor sunt compatibile.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu ai ales cooler, HDD/SDD, eventual un external optical drive ( daca doresti ).

| Robi2121 explică (pentru PainTech):

Am hdd si cooler nu am nevoie vreau sa stiu doar daca sunt compatibile si daca sursa este suficent de puternica

| Robi2121 explică (pentru PainTech):

Coolerul este stock de la ryzen 3 2200g am vazut ca este destul de bun

| PainTech a răspuns (pentru Robi2121):

Si consumul coolerului este relevant pentru alegerea unei surse.

In orice caz, sursa e suficient de puternica ( totusi nu are certificare 80+, asta ma ingrijoreaza putin ).

Restul componentelor sunt compatibile.

| XYZ02 a răspuns:

Este compatibil, dar personal as cumpara placa asta video:
https://altex.ro/......05toc-4gd/

Si cu 150Ron care ii salvezi poti sa adaugi un SSD sau poti schimba procesorul cu un Ryzen R5 1400.