| CristianGherman a întrebat:

Buna ziua!
Acum 2 zile am achizitionat un Laptop Acer Aspire 7730G are licenta la Windows 7 dar nu stiu de unde sa fac rost de CD sau cum sa-l pacalesc ca pot descarca Windows(nu pot preciza dar cred ca v-ati dat seama) dar nu stiu daca pot sa activez licenta.
Cine ma poate sfatui ce sa fac primeste funda!

Multumesc Mult!

2 răspunsuri:
| cosi9 a răspuns:

Uite aici un program in care iti sterge notificarea licentei.NU E LEGAL. dar nu cred ca vei fi controlat tocmai in laptop

http://www.programepc.com/remove-wat-v2-2-6-windows-7-activation-ex-wga/

| CristianGherman explică (pentru cosi9):

Imi cer scuze m-am exprmat prost eu ma refeream ca vreau sa bag pe el windows 7 cu licenta dar nu stiu de unde sa fac rost de windows 7 original si nu stiu daca pot baga licenta pe windows pir...t