| Dodica a întrebat:

Buna Ziua. am 2 Procesore si nu stiu care din ele sa il folosesc, care e mai bun, de accea am postat aici pentru o parere, Urmatoarele procesoare sunt ( Procesor Dual Core Intel Pentium D 820 (2M Cache, 2.80 GHz, 800 MHz FSB) - Si cel care il am acum pe PC ( Field Value
CPU Type Intel Pentium 4 641, 3200 MHz (16 x 200)

Va Multumesc

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Primul deoarece este un dual-core fara de primul care este un single core.

| Dodica explică (pentru KinekT):

La asta ma gandeam si eu, si l-am pus azi. nu vad prea mare diferenta inca. plus ca am pus inca o memorie de 2gb DDR2 si cam tot la fel se misca pc-u si imi foloseste doar 3328MB din ddr, cand eu am 2 placutze de cate 2 gb

| KinekT a răspuns (pentru Dodica):

Pai s-ar putea vedea in jocuri diferenta ia un fraps si vezi difereta de fps

3 răspunsuri:
| Samoil_Sicra_1948 a răspuns:

Cel care il ai acum in PC