| Robert_Nicoreac_1991 a întrebat:

Buna ziua am cumparat o tableta evolio neura model wi-fi si duppa 5 zile l-am aprins imi scrie android cu litere mici si cand apare android cu litere mari imi palpaie si nu mai imi merge ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gabi_Baksai_1978 a răspuns:

Salut florin... dah faza e ca am plecat din tara sunt plecat in malta cum as putea sa fac... daca se poate sa trimit prin posta cand ajunge in cluj la EMAG,,,,,,,,, offoff

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Incearca sa o incarci, dupa ce ai descris tu se pare a fii o problema de firmware du-te cu ea de unde ai luat-o si spune ca nu functioneaza.

| Gabi_Baksai_1978 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Salut florin... dah faza e ca am plecat din tara sunt plecat in malta cum as putea sa fac... daca se poate sa trimit prin posta cand ajunge in cluj la EMAG,,,,,,,,, offoff

| FlorinDiablo a răspuns:

Pai nu prea ai ce ii face vezi daca gasesti pe acolo vreun service.Nu prea ai ce ii face...

| Tuica_Alecs_1992 a răspuns:

Salut.Aceeasi problema am si eu acum, sunt curios daca ai rezolvat ceva...mersi

| Robert_Nicoreac_1991 explică (pentru Tuica_Alecs_1992):

Am trimis un mail la cei de la evolio si mi-au spus ca trebuie sa reinstalez android,,,,, caut pe saitul de la evolio android si cand vrei sal instalezi stigi tableta si apes powor si minus happy daca vrei iti trimit pe mail cum miau trimis iei,,,,happy