| Radu_Ioan_1965 a întrebat:

Am instalat HDD Regenerator in PC-ul meu (I5 Windows 10),am bagat crakul in folderul corespunzator,am bagat si serialul si mi l-a facut full version.
Dar la restart cand am bagat HDD-ul cu probleme programul nu mai era full version,am incercat sa bag din nou serialul si imi da eroare.
Am dezinstalat cu IOBIT Uninstaler,am sters si registrii aferenti si am reinstalat din nou,dar imi apare aceeasi eroare.
Am cautat pe torente o alta versiune si am patit aceeasi chestie.
Dupa nenumarate incercari am renuntat, dar imi trebuie neaparat acest program in varianta Full Version.
Ce pot face? ....mai trebuie sters ceva din PC?
Eroarea care apare este:
Hardware Fingerprint :684A-3194
Va rog din suflet ajutati-ma!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Iti pot oferi eu programul cu licenta.Add z.boogieman pe skype.

| Radu_Ioan_1965 explică (pentru MadHOuse):

Multumesc mult!
Id-ul meu de skype este: nelutu100

| Radu_Ioan_1965 explică (pentru MadHOuse):

Id-ul meu de Skype este :nelutu100 si are o poza albastra pe care scrie "Intel inside idiot outside"
Acum rulez HDD-ul in Low Lewel Format..sa vedem ce iese.
Astept add la skype.

| Radu_Ioan_1965 explică (pentru MadHOuse):

Am dat add z.boogieman

| MadHOuse a răspuns (pentru Radu_Ioan_1965):

In maxin 30 de minute revin.

| Radu_Ioan_1965 explică (pentru MadHOuse):

Ok

6 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Inseamna ca este un program bun si programatorii si-au facut treaba cu succes impotriva hotilor de software.