| Theo_Grecu_1986 a întrebat:

Buna ziua am luat un loptop nou tip Acer aspire es 15. Cu 4gb windows 10 pe 64 biti ok intrebarea mea este de ce nu pot activa fifa 2008 pe acest windows 10 ori mai trebuiea activat soupcast Adobe reader nu inteleg de ce nu are exstras nu pot activa va rog sa-mi explicati sau posiibil imi dati in link bun va multumesc

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Buna ziua, softurile, Adobe Reader, cat si SopCast, nu au nicio legatura cu acest joc, avand alte intrebuintari. De obicei, daca jocul este cumparat, este deja licentiat, dar daca este descarcat de pe trackere, pentru activare ai nevoie de crack sau serial.