| EmotionalKoma a întrebat:

Dati-mi link la un Adobe Reader care sa nu necesite conexiune la internet pentru a-l instala...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://get.adobe.com/reader/otherversions/
In prima fereastra selecteaza sistemul tau de operare, in a 2 a selectezi limba si in a 3 a se selecteaza automat ultima versiune. Acum ca sa intelegi FARA internet nu poti intra pe nici un site! Deci daca nu ai acces la internet nu poti descarca nimic! Absolut nimic! Doar daca pui pe cineva sa iti traga programul pe un CD si sa vina la tine cu el si sa ti-l instaleze!

| darrio2007 a răspuns:

Doar sa il aiba cineva pe un cd.Altfel nu poti.Nu trebuie sa il cauti?