| smecheruCatalin a întrebat:

Am navigat ieri pe internet, pe eMAG mai exact, si am vazut ca s-a lansat Samsung galaxy tab 3. si nu stiu care e mai buna. Samsung sau Google Nexus 7? Dau funda :* happy

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy tab 2.0 7 si sunt foarte multumit de el. google Nexus nu sunt chiar asa de rezistente, se strica imediat. tableta mea a luat saraca nu stiu cate trante si din fericire este un pic jupita pe un colt dar in rest nu are nimic.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 P3200 si Nexus 7?
Nexus nu au cea mai buna constructie, dar sunt ieftine, performante, si au un soft actualizat si foarte bine optimizat. De asta Nexus.
Cat despre tab 3. Daca te referi la cel de mai sus scris de mine, atunci Nexus e mai performant ca cpu/gpu.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Tocmai a fost lansata noua tableta Google Nexus 7

http://www.lumeadigitala.ro/......ii-tehnice