| craioveanu90 a întrebat:

am o imprimanta Canon.

foarte buna marca.

dar de cand mi-am instalat windows nou...nu mai imi primeste driverele

adica./. ajunge la un anumit stadiu(aproape de final)

si./. imi zice ca imprimanta nu este conectata,/. desi este totul in regula

ca urmare nu pot imprima absolut nimic din PC.

doar xeros-ul merge

daca i s-a intamplat cuiva asta./. las ruga sa-mi dea un raspuns

PS.am reinstalat windowsul si tot asa

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca sa o instalezi pe custom, nici la mine nu merge pe easy instaler

| justfreelove a răspuns:

Scoti cablu de la imprimanta cand zice asta si il bagi la loc. Windowsul o cere ca sa ii desemneze portul usb. Daca bagi imprimanta in alt port o sa trebuiasca din nou sa o instalezi. Chiar daca in mod normal trebuia sa fie plug & play tot face chestii din astea. La fel si cu webcamurile.