| ariannakaterine a întrebat:

Am o intrebare legata de Whatssap; se poate sa vad starea cuiva pusa pe Whatssap, dar persoana respectiva sa nu vada ca i-am vazut starea? Nu stiu daca m-am facut inteleasa prea bine. Ma gandeam ca exista vreo setare sau vreun tips! Mersi

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Iti mai faci un cont pe whatsapp cu un alt numar de telefon si te uiti de pe ala fara sa zici nimic. Cred ca merge si asa: intri pe whatsapp, derulezi pana la postarea de la story daca e cazul, opresti netu te uiti iesi si inchizi fila si doar dupa pornesti netul