| perro12 a întrebat:

am o mica intreabare(evident). Detin un smart TV si doresc sa cumpar un adaptor pentru internet wireless, oferindu-mi posibilitatea de a accesa netul direct de pe TV.
Costul lui este in jur de 500 lei,dar am unele intrebari la care nu am gasit raspunsul cu ajutorul "batranului" google sau nu am cautat destul.
Sa trec la subiect, as dori sa stiu daca avand accesul la internet o sa pot viziona filme de pe internet(pe tv desigur) de pe voyo de exemplu sau alte site-uri(daca se poate sa le amintiti). Mentionez ca este un tv marca Toshiba. Daca este posibil as dori sa stiu si pretul pentru vizionarea acestora sau informatii despre abonamente.

Sper ca am fost destul de explicit, daca doriti mai multe detalii sunt aici sa raspund.Va rog, fara raspunsuri imbecile!

Multumesc,
HF

Răspuns Câştigător
| virus_2823 a răspuns:

Da poti intra pe oricare site aplicatiile de care vorbesti (youtube, facebook, google si altele ar trebui sa vina instalate odata cu televizorul ) daca nu le descarci direct cu televizorul dintr-un market, si odata descarcat google poti intra si face ce vrei ca si cu un pc, sfatul meu este sa iti iei si o tastatura si un mouse wireless, o sa-ti fie greu sa mergi cu sagetile de la telecomanda (nu zic ca este imposibil dar este greu)

2 răspunsuri:
| virus_2823 a răspuns:

Da poti vedea filme online direct pe televizor, nu trebuie sa dai atatia bani pe un adaptor wireless uitate in ofertele de la altex sau domo si o sa gasesti incepand de la 80 ron si unul pe la 160 ron care are o rata de transfer de 300 este foarte bun cat despre voyo nu teasi sfatui sa iti faci cont este un nimic de tot rasul nimic bun si nimic de actualitate (mai ales ca ei sant cei care au incercat sa inchida toate site-urile de filme online de frica, concurentei sau ca toata lumea sa cumpere de la ei )

| perro12 explică (pentru virus_2823):

Am inca o intrebare atunci, pot viziualiza orice site de filme sau imi trebuie o aplicatie specifica pentru a accesa un site? De exemplu am vazut ca este aplicatie la youtube pentru al accesa.Ma refer daca pot sa intru si pe site-uri gen "aaaa" cu filme gratis.

| virus_2823 a răspuns (pentru perro12):

Da poti intra pe oricare site aplicatiile de care vorbesti (youtube, facebook, google si altele ar trebui sa vina instalate odata cu televizorul ) daca nu le descarci direct cu televizorul dintr-un market, si odata descarcat google poti intra si face ce vrei ca si cu un pc, sfatul meu este sa iti iei si o tastatura si un mouse wireless, o sa-ti fie greu sa mergi cu sagetile de la telecomanda (nu zic ca este imposibil dar este greu)