| herbals a întrebat:

am o problema cu cartela de abonament. Cartela a fost magnetizata sau demagnetizata...big grin In fine problema a fost rezolvata. Acum intrebarea : Cum pot copia numerele de pe cartela magnetizata pe cartela noua?

3 răspunsuri:
| Marct a răspuns:

Le copiezi de pe vechea cartela pe telefon, iar apoi de pe telefon pe noua cartela. Vezi ca in telefon, la meniul de contacte ar trebui sa ai o optiune copy contacta, iar apoi alegi from card to phone, etc.

| herbals explică (pentru Marct):

Problema sta in felul urmator. Cartele e demagnetizata si nu merge.Cand introduc cartela SIM in telefon apare urmatorul mesaj"Cartela invalida" deci nu am acces la nimic decat la numarul unic 112.

| Marct a răspuns (pentru herbals):

Aha. Atunci nu mai poti recupera nimic de pe ea. Eventual treci pe la un service de telefoane si intreaba-i daca pot recupera ei datele, dar nu cred ca se mai poate face nimic.