| cristian_2115 a întrebat:

am o problema cu internetul pe un laptop.(acum sunt pe calculator normal). Am wirelessul conectat la acest calculator pentru a transmite internetul pe laptop.De cateva zile laptopul si-a pierdut conectiunea prin wireless.Am reinstalat windowsul vista, am instalat apoi cardu de wireless de pe cd-ul "drivers and utilites" dar nimic.Cum se face ca numai pe acel laptop nu merge internetul.Mai am un laptop caruia ii merge, dar el are windows xp. Sper ca ma puteti ajuta.Nu gaseste pur si simplu semnalul wireles.straight faceMultumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa bagi windows xp sau daca merge sa te conectezi prin dial-up

| selenagomezsweet a răspuns:

Vezi frate ca s-ar putea sa spui macu la aia de unde ai tu internetu si ce daca este prin wireless