| Gogoasa24 a întrebat:

am o problema cu skype, nu stiu de ce imi da eroarea aceasta din poza de mai jos, am reinstalat skype, restartat, pedegeaba, ce trebuie facut? dau funda

http://i.imgur.com/XWMWdYx.jpg

4 răspunsuri:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Hey pufosila201547 sa stii ca mi s-a intamplat si mie.Ai 2 conturi pe acest calculator si sunt sigur ca e adevarat.Pe acel cont ai skype, sa ghicesc.Si te-ai conectat pe contul asta! De aceea nu poti.Esti deja autentificat pe celalalt cont din windows.Sterge skype-ul din celalalt cont din windows si dai un mic restart la pc. Dupa intra pe contul acesta care ai pus poza si reinstaleaza skype. Apoi sunt sigur ca iti va merge! Funda?big grin

| Gogoasa24 explică (pentru DreamWhite3000):

De unde sterg celalalt cont?

| Mary012 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Deschizi run! In run cauti %appdata% apoi intri in folderul Skype si stergi de acolo contul sau stergi tot folderul skype si gata! Sper ca te-am ajutat big grin

| Mary012 a răspuns (pentru Mary012):

Scuze de cuvantu ala big grin nu are ce cauta happy