| Chis_Gheorghe_1954 a întrebat:

Am un calculator vechi cu procesor Celerom Intel(R) de 2, 54 GHz 1GB RAM si are instalat Windows XP. As dori sa-mi reinstalez Cyberlink Power DVD o versiune care nu necesita licenta, pe care o suporta calculatorul meu (am citeva inregistrari video descarcate de pe DVD pe care le-am putut viziona foate bine cu Cyberlink Power DVD. Daca ati putea sa-mi sugerati ce versiune de program sa descarc si sa instalez pe computer. Cu multumiri Chis.

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Media player clasic, bsplayer dar si alte playere pot reda dvd video. Importa sau trage cu mouse-ul tot folderul video ts pentru a fi redat de player.