| Racer21 a întrebat:

Am o problema la Messenger (yahoo messenger bineinteleshee hee. Toate persoanele carora le dau add imi apar in lista cu denumirea id-ului lor (si nu cu nume, porecla etc), si nu inteleg de ce. Nu am modificat nimic la setari, ba chiar am bifat undeva "Show name or nickname" (sau ceva de genul) si nu "Show Yahoo Messenger ID", deci chiar nu ar avea de ce sa-mi apara id-ul propriu-zis. Sper sa intelegeti la ce ma refer, daca nu o sa incerc sa dau mai multe amanunte, desi pe moment n-as sti sa explic mai bine laughing Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Calynus a răspuns:

Pai daca nu merge asa da clic ddreapta pe persoana care vrei sa o poreclesti da la detalii si schimabai numele bafta