| Analis a întrebat:

Buna ziua, am o problema legată de Instagram.

Am 3 conturi toate legate intre ele de unul singur principal, adică dacă ma conectez la cel principal, se conectează automat la celelalte 2. Cum pot face sa nu se mai conecteze asa separat fiecare cu parola lui?

Va rog este urgent!☺️

1 răspuns:
| LostForForever a răspuns:

Am avut un singur Instagram in toată viața mea și ăla era al lui sora mea laughing)) mai mare a uitat sași șteargă Instagramul de pe telefonul ei înainte sa mi-l dea mie Teelfonul apoi l-am Șters