| hyhelo a întrebat:

am o rugaminte. am achizitionat un samsung galaxy y ieri si azi am incercat sa mai ma uit peste menu, insa am intampinat o dificultate. am intrat la widgeturi, am ales optiunea de economisire a energiei, unde imi apareau doua pictograme, un soare si o luna si eu am apasat pe pictograma cu soare si din acel moment display-ul meu este inchis, nu am lumina deloc. pentru fi sunata, tastele laterale se aud, insa nu vad nimic pe ecran, e ca si cum ar fi telefonul inhis. daca scot bateria si dechid telefonul, se deschide pana la sigla cu samsung apoi intra iarasi in modul de stand by. cum sa dezactivez acest mod? va rog ajutati-ma! va multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci acelasi lucru dar noaptea si sa dezactiveti acest mod

Răspuns utilizator avertizat
| epiktor a răspuns:

Intrii la setari, display, brightness apoi iti selectezi cat sa fie si e ok, dar ii deselectezi partea cu automatic adjust

| hyhelo explică:

Eu nu pot intra deloc pe telefon, imi apare ecranul negru, ca si cum telefonul ar fi inchis. Nu am acces la meniu, nu am acces propriu zis la nimic. L-asm dus azi la reprezentanta de unde l-am cumparat si mi s-a spus ca e posibil sa se fi ars luminile display-ului. E posibil?