| bogdyD a întrebat:

Buna ziua!

Am o tableta Prestigio MultiPad 3384 8.4inch si vreau sa stiu daca pot sa ii fac updrage la Android, ea are Android v2.3 Gingerbread, vreau sa ii dau upgrade la Android v3.2 sau o versiune mai mica.
Aici este lista cu specificatii a tabletei: http://www.prestigio.com/......d_PMP3384B

Va multumesc!

1 răspuns:
| Anghel_Cosmin_1990 a răspuns:

Citeste fourumurile de site altii vor pune aceleasi intrebari dar in general prin conexiunea la net iti apar unele notificari in legatura cu updaturile necesare. Sper ca ti-am fost de folos o zi cat mai proasta!