| Maryo2014 a întrebat:

am si eu o problema cu google si mozila,cand dau sa vad un film,sau intru pe youtube sa vad un videoclip,se vede si se aude sonoru sacadat,dar in rest pe internet ex imi functioneaza super bine,ce trebuie sa fac ca sa folosesc si acele browsere, va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de flashplayer http://get.adobe.com/flashplayer/

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sterge Cache-ul, Cookie-urile, istoricul si parolele.
Daca la fel functioneaza, dezinstaleaza din extensiile Browser-elor.

| qFloriN a răspuns:

Ia-ti google chrome, imi merge perfect pe orice site happy