| SorinBD a întrebat:

Am si eu o problema cu internertul.Am internet de 500 MB de la RDS si se misca tot cu aceeasi viteza cu care se misca si la 100MB.Am schimbat placa de retea, i-am pus una Gigabit.De asemenea am router WI-FI de la ei, tot Gigabit.Care sa fie problema? Tin sa precizez ca routerul a fost instalat inainte sa bag placa de retea Gigabit.
Astept ceva raspunsuri.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Vezi ca pe router scrie numele complet, cauta specificatiile acestuia pe net dupa numewinking s-ar putea ca routerul sa nu suporte viteza respectiva! Ai grija sa ai totusi ultimul driver la placa de reteawinking