| Daadad a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema cu internetul.De vreo 1 luna scade viteza de download, de la 20 scade la 5-6 mbps....Problema este de la mine, mai am si alte calculatoare in casa si prind 20 mbps, cat este abonamentul..Insa la mine nu sare de 5-6...am reinstalat windowsul, nici un rezultat.Sa nu incepeti cu " conteaza si performanta pcului,nu ai atatia mb cati scrie in abonament etc ", am mai primit raspunsuri ca asta si repet : pana acuma 1 luna mergea foarte bine 19-20 mbps, acelasi calculator.Stie cineva vreo rezolvare? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bistrita1984 a răspuns:

O problrma de laut in calcul ar putea fi placa de retea s-au driverul placi.