| Tot_Victor_1995 a întrebat:

am si eu o problema de la un timp nu imi mai merge nici un joc. am instalat ultimul driver al placii video si nu stiu ce sa mai fac…

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Dă mai multe detalii. Cum nu îți mai merge ce eroare îți dau jocurile?

| Tot_Victor_1995 explică (pentru Anonimuserr):

La Counter Strike 1.6 imi zice ceva ca nu supporta si incarca sa porneasca in software si la alte jocuri pur si simplu se inchide fara eroare...Inainte imi mergeau

| Anonimuserr a răspuns (pentru Tot_Victor_1995):

Reinstalează-ți Windowsul, apoi insalează driverele plăcii de bază și video și sunetul. Și reîncearcă din nou.

| Tot_Victor_1995 explică (pentru Anonimuserr):

Am incercat asta chiar ieri...

Si stai ca iti dau o poza ca am facut ieri un test la direct3d si mi-a dat o eroare