| snitel_4195 a întrebat:

am si eu o problema cu placa video... aveam instalat un driver video bun, dar taicamiu la sters ca ocupa memorielaughing si nu am gasit unu compatibil de atunci decat omega driver care nu imi foloseste toata"puterea" placii, si driverele de la ati nu sunt bune nu stiu de ce...ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Dai system restore
cp.

| andycam a răspuns:

Foloseste driver robot il instalezi si el o sa caute driverele in pc ce lipsesc dai export driver si le dowlandezi