| CostinelPopa a întrebat:

Buna ziua,am si eu o problema la frigider, partea de sus a frigiderului nu raceste iar congelatorul funcționează perfect și pe lângă asta culoarea albasta a ledulului de alarmă nu mai funcționează când este ușa inchisa.
Mulțumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cheamă un specialist!

| DonMoldo a răspuns:

Incearca sa scoti din priza combina si lasa-l cu usile deschise o zi intreaga, la temperatura camerei.
Daca problema a fost cauzata de un dop de gheata, atunci va functiona din nou, normal.
Daca nu-si a revenit, atunci du-l la garantie.