| DaGGoThh a întrebat:

Bună ziua. Am şi eu o problemă. Mi-am resintalat windows-ul şi de asemenea am reinstalat şi toate driverele necesare. Jocurile îmi merg foarte bine şi fără nici o problemă, dar scrisul de multe ori se vede neclar, mai exact înceţoşat. Cine a mai trecut prin problema aceasta şi mă poate ajuta? Uitaţi cum se vede: http://imgur.com/OkAUcND

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Se vede impecabil! happy

| DaGGoThh explică (pentru K0sti):

Uită-te în partea dreaptă la acele statusuri cum e scrisul neclar si aşa se vede mai mereu.

| K0sti a răspuns (pentru DaGGoThh):

Aia e din browser, asa face pe Mozilla! Si la mine! Nu e din drivere!