| teo812 a întrebat:

Am un buget de 1300 de lei si as dori sa achizitionez un laptop,cu posibilitatea sa fie luat din State. As dori sa fie nou si astept niste pareri. Caut ceva pentru acasa,mai maricel,sa ruleze jocuri [GTA IV, Fallout 3, Mass Effect, San Andreas, Fifa8] la cerinte minime spre medii, un FPS decent. Sa aiba cel putin 15.6 inchi, HDDul sa fie minim de 320. Astept pareri, eu am gasit un model cu AMD A6-5200 2GHZ guad-core si cu AMD Radeon HD 8400 si as dori sa stiu ce jocuri as putea rula, multumesc si astept pareri si sfaturi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sebi100 a răspuns:

Pai pentru jocurile de mai sus care ti-ai dorii sa te joci pe laptop ti-ar trebui un laptop cu procesor I3 si 4 gb si 3 60 GH Z si pe 64 bit asa am si eu!