| mrCMircea a întrebat:

Am un nokia 5230 si am primit cadou internet pe mobil. Am primit 2 mesaje de la vodafone si din ce am inteles in al 2-lea trebuia sa salvez niste setari. Daca dau la mesaj la optiuni nu este nicaieri optiunea save sau alceva de genul acesta. Stiti vreo cale? Multumesc!

6 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

1. web
2.setări
3.setări configurare
4.configurare
5. Vodafone live.pre

| 54ndy a răspuns:

Sau 1.setări
2.configurare
3.setări configurare implicite.
4. Vodafone live pre .P.S.MAI ÎNTÂI TREBUIE SĂ SALVEZI SETĂRILE.

| Ovy81 a răspuns:

Salveaza direct mes care ti-a fost trimis de Vodafone si implicit se va seta optiunile pentru net mobil

| Ovy81 a răspuns:

La optiuni in stanga ecranului cand esti in mesaj apoi salvare sau save si asta e tot

| mrCMircea explică:

Pai n-am primit setari, nu merge sa le salvez nu e nicaieri save!

| mrCMircea explică:

Si cum il salvez ca nu am nici o optiune de save? Nu am nici un setari configurare straight face